Likvidace a hubení krys

Krysa (Rattus rattus)

Dospělý jedinec:krysa víceméně nemá jednotné určující zbarvení, existuje mnoho barevných varaint. Tělo je dlouhé 14-23 cm, váží cca 250g. Oproti potkanu se krysa odlišuje výrazně špičatějším čenichem a velkýma ušima sklopenýma dopředu  a přesahující oči.

Schopnost množení: samice za svůj relativně krátký 2-4 roky trvající život dokáže až 6x ročně vrhnout 6-10 mláďat

Výskyt: narozdíl od potkanů vyhledává k životu spíše výše umístěné úkryty- půdy, stropy, podhledy, vyšší patra v domech,....

Potrava: stejně jako potkan žere vše stravitelné v množství asi 15 gramů denně


 

Hubení krys

postup velmi podobný jako u potkanů- pokládka pastí či deratizačních nástrah v deratizačních staničkách s ohledem na prostředí ve kterém jsou použity.

Opět je nutná důsledná činnost nejen deratizátora, ale i zákazníka v celém procesu likvidace. Je nutné zabránit krysám v opětném osídlení po deratizaci uvolněných prostor. Stejně jako u potkanů je nutné omezit přístupové cesty, zlikvidovat hnízda a zatěsnit stavební otvory ve zdech a základech.

 

Cena

postup je u likvidace všech hlodavců vždy stejný....nikdo není schopen přes telefon či mail odhadnout cenu zásahu. Ta se odvíjí od síly zamoření, lokality, rozsáhlosti deratizovaných prostor, způsobu likvidace a dalších faktorů. Proto v  praxi  po prvotním kontaktu se zákazníkem (bezplatně) přijedu na místo a nacením. Po odsouhlasení zákazníkem provedu zásah

 
 

© Vytvořil www.tomassedlak.cz | Mapa webu